خانم پزنده، مشاور امور بانوان سازمان مرکزی در بازدید از دانشگاه فرهنگیان همدان مطرح کرد:

دانشگاه فرهنگیان همدان دارای ظرفیت های خوبی است و باید از این ظرفیت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

در این دیدار که روز سه شنبه 29/03/97 با حضور خانم ها، دکتر پزنده مشاور امور بانوان سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، دکتراحمدی مشاور امور بانوان وزارت آموزش و پرورش و فضلی مدیر کل پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش در معیت مدیریت استان، معاون هماهنگی و تنی چند از همکاران دانشگاه فرهنگیان همدان انجام شد؛ بر بهره مندی و ارتقا ظرفیت های مجموعه تاکید و از قسمت های مختلف آن بازدید به عمل آمد.

دکتر علیرضا علی صوفی سرپرست دانشگاه فرهنگیان همدان، ضمن خیر مقدم، مسائل و مشکلات مجموعه پردیس های استان را مطرح و از طرح پیشنهادی ایجاد دانشگاه جامع فرهنگیان در هر استان استقبال و طرح پیشنهادی خود را جهت انجام این کار در همدان ارائه و خانم پزنده هم قول پیگیری و طرح آن را دادند.

پزنده مشاور امور بانوان سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان نیز با ابراز خرسندی از حضور در استان همدان و مجموعه پردیس های استانی، ضمن بازدید از اماکن و توانمندی های این پردیس ها، از اقدامات خوب انجام شده در حوزه های مختلف تقدیر و ظرفیت های موجود در این مجموعه را خوب دانسته و بر بهره مندی از آنها تاکید کردند.

کاشی معاون هماهنگی استان نیز  با ارائه گزارشی از آمار دانشجویان حال حاضر، ایجاد امکانات و تامین ضروریات مورد نیاز پردیس های استان قبل از ورود دانشجو معلمان جدید را عنوان و بر تحقق شدن آن تاکید کرد.

بازدید از سلف سرویس، آشپزخانه مرکزی، سراهای دانشجویی و مهمانسرای جدید التاسیس دانشگاه از دیگر کارهای انجام شده بود.


| شناسه مطلب: 108106

تعداد بازدید: 260 | آخرین بازدید: