در راستای ایجاد هماهنگی و بهره مندی از خرد جمعی؛
نشست عمومی مدیریت استانی دانشگاه فرهنگیان همدان با اعضای هیات علمی برگزار شد.

در این نشست که روز یکشنبه 07/08/96 از ساعت 14 در سالن ملاصدرا واقع در ساختمان مدیریت امور پردیس های استان برگزار شد؛  بر بهره مندی از خرد جمعی و تلاش گروهی برای حل مشکلات موجود تاکید شد.
دکتر علیرضا علی صوفی سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان همدان ضمن خیر مقدم به حاضرین، برگزاری و تداوم چنین جلساتی را مایه ی خیر و برکت دانسته و افزود: وجه اشتراک همه ی ما معلمی است و این هویت واقعی در دانشگاه حاصل پیوند دو چیز است: استاد و دانشجو؛ لذا هر چه تلاش و حضور این دو قشر در سطح دانشگاه پر رنگ تر باشد، هویت دانشگاه نیز ارتقا خواهد یافت. ایشان با اشاره به وضعیت موجود آموزشی کشور، ماموریت گرا شدن دانشگاه ها را یک راهکار برشمرده و یادآور شدند: دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماموریت گرا یک قدم از سایر دانشگاه ها جلوتر است و حرکت اندام وار در این دانشگاه که حاصل اتحاد بین همه ی عوامل دانشگاه است را باید نصب العین قرار داد و نقطه قوت به حساب آورد. سرپرست دانشگاه فرهنگیان همدان با اشاره به کلام امیر المومنین علی (ع) خاطر نشان کرد: امروز ما باید با روزهای قبل تفاوت داشته باشد و بهتر شدن در آن دیده شود و این اصل تکامل بشری و طبیعی است که بنده آن را بر پایه اصل تدریج استوار می دانم و معتقدم میانه روی و اعتدال نیز از این اصل مستفاد می شود و تاکید قرآن و آموزه های دینی هم بر همین اصل است و این رویه در دانشگاه فرهنگیان نیز باید دیده شود. ایشان در ادامه آموزش را قلب تپنده ی دانشگاه برشمرده و گروه های آموزشی را بازوان توانمند آن دانستند و افزودند: آرامش و امنیتی که نیاز یک جامعه ی دانشگاهی است به لطف خدا در این دانشگاه حاکم است و این حاصل زحمات همه ی شماست. دکتر علی صوفی در بخش پایانی سخنان خویش، گزارشی از عملکرد دانشگاه فرهنگیان همدان در حوزه های مختلف بیان کردند.
در ادامه این جلسه آقای سپهری نماینده اعضای هیات علمی نیز با تشکر از زحمات مدیریت استان و معاونین ایشان، برگزاری و تداوم این جلسات را ضروری دانسته و آن را مایه قرابت فکری و همراه شدن اندیشه ها برشمرده و در ادامه، خواسته ها و موارد مد نظر خویش را ارائه کردند.
بخش بعدی این جلسه تبادل نظر و بیان دیدگاه های اعضای حاضر در جلسه بود که تا ساعت اذان مغرب به طول انجامید.


| شناسه مطلب: 90197

تعداد بازدید: 205 | آخرین بازدید: